Bodrum Özel İngilizce Dil Kursu

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11. Sınıflara yönelik İngilizce  programları… Hafta içi veya hafta sonu Programlarımız mevcuttur. Öğrenci tarafından istenirse dersler ZOOM ya da GOOGLE MEET üzerinden online şekilde verilebilir.

Her konuda olduğu gibi İngilizce eğitiminin de erken yaşlarda verilmeye başlanması önemlidir. ilköğretim çağındaki öğrencilere özel İngilizce programları ile geleceğe yönelik ciddi yabancı dil altyapısı sağlanabilmektedir. Globalleşen Dünya’da, erken yaşlarda alınan yabancı dil eğitimiyle daha etkin bir kariyer hedeflemek garanti altına alınabilir.

Teknoloji ve benzer konulardaki yaygınlaşmaya paralel olarak, yabancı kaynaklardan daha etkin bilgi elde etmek ve ilköğretim çağındaki öğrencilerin, hem dil gelişimi hem de hızlı gelişen teknolojinin tehlikelerinden korunması için çözüm, İngilizce bilmekten geçer. Dil öğrenimi ile kültür edinimi, sanat aktivitelerine olan yatkınlığın ortaya çıkması ve mesleki yönelmede referans karakterlerin takibi, daha kolay sağlanabilir. Milli Eğitim Bakanlığı’nın ilköğretim çağındaki öğrencilere özel olarak müfredatlar düzenleyerek ikinci, bazı kurumlarda üçüncü dil eğitimlerini vermeye başlamasında, bahsedilen durumların etkisi oldukça büyüktür. Bu eğitim programlarına paralel olarak; ilköğretim programı İngilizce teknoloji dili, matematik, sanat ve kültürel kurslar ile okul derslerinden daha etkin olarak, İngilizce eğitim verilebilmektedir.

 

Çocuklara, gençlere videolar ve dinlemeler eşliğinde dil eğitimi vermekteyiz. Esas önceliğimiz çocukların İngilizce konuşması, kendini o dilde ifade edebilip diğer kişileri de anlamasını sağlamaktır. Sadece gramer odaklı değil konuşma temelli derslerimiz sayesinde çocuklarımız ve gençlerimiz kendini yabancı dilde ifade edebilecek. Dersler birebir ya da grup dersi olarak ayarlanmaktadır. Öğrencinin okul saatine göre ders programımıza ekliyoruz. Birebir ders uygulamalarında öğrencinin seviyesine ve okul programına uyumlu müfredat hazırlayıp ona göre dersler vermekteyiz.